Nowy program History Channel ma przedstawić odkrycia, ktore moga dotyczyć Atlantydy

Program History Channel pracuje nad nowym filmem dokumentalnym poświęconym poszukiwaniu Atlantydy prezentującym ostatnie zdumiewające podwodne odkrycia doktorów Grega i Lory Little’ów na Bahamach.

Państwo Little są doskonale znani czytelnikom magazyny Atlantis Rising. Ich niestrudzone podwodne poszukiwania zaowocowały olbrzmią liczbą danych świadczących o istnieniu starożytnej cywilizacji w pobliżu wysp Bimini, na wyspie Andros i innych miejscach. Nowy program History Channel jest nastawiony na zaprezentowanie odkryć dokonanych w tym roku i przedstawia kilka, będących bez wątpienia działem człowieka, budowli wzniesionych wzdłuż starożytnej linii wybrzeża, która istniała do mniej wiecej 10000 roku p.n.e., kiedy to zagładzie uległa opisana przez Platona Atlantyda. Tez znaleziska pochodzą ze znaczenie wcześniejszego okresu niż jakiekolwiek poprzednie odkrycia Little’ów lub kogokolwiek innego.

Kiedy oddawaliśmy niniejszy numer do druku, data wyemitowania tego programu i jego ostateczny tytuł nie były jeszcze ustalone. Niezobowiązująco przekazano nam, że program ma być wyemitowany w sierpniu.

(Źródło: Na podstawie Atlantis Rising, nr 77, wrzesień-październik 2009)


Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0 feed. Możesz leave a response, or trackback z Twojej własne strony.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

 
stat4u