Nowe dane wskazują na istnienie spisku w tworzeniu pandemii „świńskiej grypy”

Jak podał dr Alan Cantwell wkrótce po ogłoszeniu w kwietniu wiadomości o wirusie świńskiej grypy zaczęły krążyć teorie spiskowe mówiące o jego laboratoryjnym pochodzeniu.

Od czasu opublikowania tego artykułu zrodziły się nowe przypuszczenia głoszące, że wielki biznes próbował popełnić masowy mord w zmowie z wieloma organami rządu Stanów Zjednoczonych – ogólnoświatowe ludobójstwo, którego celem były gigantyczne zyski w postaci miliardów dolarów zarobionych na kontraktach rządowych z całego świata.

W artykule zamieszczonym w Vialis News dr True Ott z Północnej Dakoty napisał, że firma farmaceutyczna Novartis Pharmaceutical z Bazylei w Szwajcarii spiskowała ze skorumpowanymi naukowcami z Wojskowego Instytutu Patologii w Fort Detrick w stanie Maryland. z którego pochodził znaleziony po zamachach z 11 września zabójczy wąglik, w celu stworzenia zabójczego szczepu wirusa grypy, posługując się jako wzorcem szczepem grypy z roku 1918, który zabił od 50 do 100 milionów ludzi.

Według dra Otta w marcu i kwietniu miano zarazić nim niczego nie podejrzewających ludzi, aby stworzyć zapotrzebowanie na wytwarzaną przez firmę Novartis szczepionkę.

„Szczepionka firmy Novartis” – twierdzi dr Ott – „jest, prawdę mówiąc, tak zaprojektowana, żeby ułatwić ewoluowanie pandemii w formę jeszcze bardziej zabójczych fal zjadliwej i śmiertelnej choroby, a nie tak, by ograniczyć obecny wybuch epidemii”.

„Dane pokażą, że firma Novartis zgodziła się uczestniczyć (za sowitą opłatą) w realizacji zaleceń Klubu Rzymskiego będącego organem globalnej elity… który nawołuje do masowej i szybkiej depopulacji pewnych segmentów ludzkości” .

Jeśli chodzi o dowody, dr Ott przytacza zgłoszenie patentowe firmy Novartis z 4 listopada 2005 roku na „Rozszczepioną szczepionkę przeciw grypie z adjuwantami”. Biuro patentowe Stanów Zjednoczonych przyznało jej ten patent 19 lutego 2009 roku.

Tak zwana świńska grypa, która trafiła obecnie na pierwsze strony gazet, jest w rzeczywistości produktem rekombinacji lub inaczej wirusem ..rozszczepionej grypy” złożonym ze szczepu A ptasiej grypy (H5Nl), świńskiej grypy (H1N1) i wielu szczepów ludzkiej grypy (H3N2). Grypa z roku 1918, która zabiła dziesiątki milionów ludzi, była także rekombinacją wirusa „rozszczepionej grypy” złożonego z wirusa ptasiej, świńskiej i wielu szczepów ludzkiej grypy.

Komentując w The American Chronicie artykuł dra Otta, Bill Lindner zapytuje: „Dlaczego firma Novartis miałaby się starać o patent na szczepionkę przeciwko chorobie, której jeszcze nie ma? Nikt nie robiłby tego, gdyby nie planował jej uwolnienia lub wiedziałby z wyprzedzeniem o mającym nastąpić uwolnieniu specjalnie wytworzonego w procesie bioinżynierii szczepu wirusa”.

Rządy krajów półkuli północnej opracowują nowe zasady i plany zwalczania ewentualnej pandemii świńskiej grypy.

Amerykańskie Centra Zwalczania i Zapobiegania Chorobom przewidują, że tegoroczna jesienna pandemia grypy zabije setki tysięcy ludzi. W sierpniu Grecja jako ostatni kraj oznajmiła, że wprowadza obowiązkowe szczepienia przeciwko świńskiej grypie, mimo obaw wynikających z tego, że szczepionka zawiera rtęć i skwalen.

Jak podkreślił na stronie Prisonplanet.com Paul Joseph Watson, „wiele partii szczepionki przeciwko H1N1 zawiera rtęć, toksynę, którą wiąże się z autyzmem i chorobami neurologicznymi. W Stanach Zjednoczonych od roku 1991, kiedy podwojono liczbę podawanych dzieciom szczepionek, liczba przypadków autyzmu wzrosła o 1500 procent”.

Brytyjskie i amerykańskie władze odpowiedzialne za ochronę zdrowia dają do zrozumienia, że zbliżające się masowe szczepienia przeciwko H1N1 będą obowiązkowe, ale jak dotąd nie pojawiło się oficjalne zarządzenie w tej sprawie, tym niemniej oba kraje są w trakcie zakupu dawek w ilości wystarczającej na zaszczepienie całej ludności,

Agencja Associated Press donosi: „Na mocy dokumentu podpisanego przez sekretarza zdrowia i usług dla ludności, Kathleen Sebelius, producenci szczepionki i urzędnicy federalni mają być chronieni przed odpowiedzialnością z racji niekorzystnych efektów ubocznych nowej szczepionki przeciwko świńskiej grypie”.

(Źródło: „New Evidence Points to Conspiracy to Create „Swine Flu” Pandemic”, New Dawn, nr 116, wrzesień-październik 2009)


Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0 feed. Możesz leave a response, or trackback z Twojej własne strony.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

 
stat4u