Wielkie piramidy w Rosji

W Rosji pojawiła się nowa metoda lecznicza. Odwiedzający stoją w kolejce do piramidy z włókna szklanego wybudowanej pod Moskwą, aby, jak utrzymuje jej architekt, absorbować pozytywną energię. Twierdzi on, że jej szczególna budowa nawet kryminalistów czyni bardziej ludzkimi.

Rosyjski wynalazca Aleksander Gołod uważa, że dwa tuziny piramid, jakie zbudował, harmonizują swoje otoczenie. Największa jego piramida ma 44 metry wysokości i jest zbudowana wyłącznie z włókna szklanego. Piramida ta nosi nazwę Piramidy Złotego Podziału i stoi tuż za Moskwą, stanowiąc główną atrakcję turystyczną, przy której zbiera się wielu ludzi, by obserwować spektakl i absorbować uzdrawiającą energię, którą ona podobno generuje.

— Jeśli do jakiegoś pomieszczenia wstawi się zniekształcające lustro, to zmieni ono w nim przestrzeń. W rezultacie różnych procesów zachodzących we wszechświecie przestrzeń, którą zasiedlamy, jest zniekształcona, tak jak ta w lustrze. Piramida likwiduje te zniekształcenia. Harmonizuje naszą przestrzeń i wszystko, co się w niej dzieje, zmienia się w harmoniczny sposób — oświadczył Gołod reporterom Russia Today.

Rosyjskie instytuty naukowe badają wpływ piramidy oraz starożytne korzenie czegoś, co może okazać się rewolucyjną metodą uzdrawiania.

Gołod wszedł do grupy badaczy, którzy studiują pozytywne skutki pola energetycznego otaczającego piramidy. Oto niektóre z nich:

• Intensyfikacja działań układu immunologicznego organizmu po wystawieniu go na działanie piramidy (Instytut Badań Naukowych Szczepień i Surowic imienia I.I. Mechnikowa, Rosyjska Akademia Nauk Medycznych);
• Wzmocnienie pozytywnego oddziaływania leków i zmniejszenie efektów ubocznych po wystawieniu na działanie piramidy (Instytut Badań Naukowych Wirusologii imienia Iwanowskiego, Rosyjska Akademia Nauk Medycznych);
• Nasiona roślin uprawnych umieszczone w piramidzie wykazują wzrost wydajności od 30 do 100 procent;
• Ponad piramidami zbudowanymi przez Aleksandra Gołoda rosyjski radar wojskowy wykrył kolumnę energii, która naprawiła, jak się przypuszcza, warstwę ozonową w Rosji (Gołod twierdzi, że to samo można zrobić w Australii);
• Chorobotwórcza moc różnych wirusów i bakterii spada po wystawieniu ich na działanie piramidy;
• Radioaktywność ulega osłabieniu pod wpływem działania piramidy;
• W Rosyjskiej Republice Baszkirii wybudowano na polu roponośnym cztery piramidy i testy wykazały, że gęstość ropy spadła o jedna czwartą;

Piramidę wykorzystano również do eksperymentów z więźniami.

— W całym zakładzie ustawiliśmy kryształy trzymane wcześniej w tej piramidzie i po 11 miesiącach śmiertelność spadła 3,5-krotnie, poza tym w więzieniu popełniano znacznie mniej przestępstw. Strażnicy twierdzą, że więźniowie stali się bardziej ludzcy — oświadczył Gołod.

Według książki Johna DeSalvo Complete Pyramid Source Book (Kompendium wiedzy o piramidach) rząd rosyjski wspiera eksperymenty z piramidą Gołoda. Zaangażowanie rządu ujawnia fakt udzielenia Gołodowi zgody na umieszczenie „na pokładzie stacji kosmicznej MIR kilograma skał, które wcześniej trzymano w jednej z piramid”.

W tej samej książce DeSalvo podaje, że „poprzednio wymarłe gatunki kwiatów znowu zaczęły nagle i spontanicznie rosnąć i kwitnąć w pobliżu piramidy z włókna szklanego”.

Rosyjscy badacze zauważyli, że intensywność pola generowanego przez piramidę zmienia się, zarówno wewnątrz piramidy, jak i w różnych miejscach wokół niej. Ustawienie jej zgodnie z kierunkami stron świata ma wpływ na jej moc i badacze odkryli, że w jej wierzchołku jest punkt największej koncentracji jakiegoś tajemniczego pola lub siły generowanej przez tę formę.

Rosjanie doszli do wniosku, że czymkolwiek jest to pole, ma ono „quasiakustyczną i południkową charakterystykę”. W celu jego pomiaru opracowali lub są w trakcie opracowania nowej technologii umożliwiającej jego wykrywanie i określanie jego natężenia.

Na odpowiedź wciąż czeka pytanie: czym jest energia (pole) generowane przez piramidy? Aby to zrozumieć, prawdopodobnie będziemy musieli przewartościować obecne teorie naukowe. Według dra Wołodimira Krasnohołoweca, jednego z czołowych fizyków teoretycznych Instytutu Fizyki na Ukrainie, piramidy zdają się być wzmacniaczami i rezonatorami samego medium, czyli pól energetycznych Ziemi na poziomie subatomowym.

Dr Krasnohołowec nie wierzy, że przestrzeń kosmiczna jest pusta, jak utrzymywał Einstein i zaakceptowała ortodoksyjna nauka, i sądzi, że jest wypełniona swego rodzaju „eterem”, tak jak sądzili dziewiętnastowieczni i dwudziestowieczni naukowcy.

Dr Krasnohołowec przypuszcza, że atomy wibrują i wchodzą w reakcje z eterem generując „fale inertonowe”, czyli siłę piramidy. Uważa, że egipska Wielka Piramida koncentruje je i jest nimi wypełniona.

Genialny i płodny naukowiec Nikola Tesla uważał, że materia cały czas absorbuje eter. Ideę eteru wyznaje rosnąca liczba uczonych, którzy widzą w niej wytłumaczenie nie wyjaśnionych anomalii występujących w zaakceptowanym naukowym dogmacie o naturze przestrzeni.

(Źródła: „Moskiewska piramida emituje dobre wibracje”, Russio Today, 2 września 2008, http://www.gizapyramid.com/DrV-article.htm, http://www.pyramids.ru/eng/)


Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0 feed. Możesz leave a response, or trackback z Twojej własne strony.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

 
stat4u