Sędzia w Stanach Zjednoczonych orzeka przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Rejonowy Sąd Stanów Zjednoczonych w New Jersey wydał wstępny nakaz zaprzestania obowiązkowych szczepień. Werdykt ten jest następstwem procesu wytoczonego rządowi USA przez Tima Vawtera przed sądem federalnym przeciwko przymusowym szczepieniom.

Efektem podpisania przez sędziego tego „wstępnego nakazu” jest powstrzymanie rządu federalnego przed zmuszaniem kogokolwiek na terenie USA do przyjmowania szczepionki przeciwko grypie. Chroni on również przed zmuszaniem przez rząd stanowy lub lokalny do przyjmowania tej szczepionki wbrew własnej woli i zakazuje odmowy udzielenia jakichkolwiek usług lub pozbawienia nie szczepionej osoby jej konstytucyjnych praw.

Pozew Vawtera zawiera skargę oraz wiele stron dowodów rzeczowych. Jego pozew nie tylko został złożony w sądzie federalnym, ale udostępniony również do wglądu aktywistom z innych krajów, aby pomóc im w kierowaniu spraw do sądów w ich własnych krajach przeciwko przymusowym szczepieniom.

Vawter uważa, że wraz z ujawnieniem prawdy o zagrożeniach ze strony szczepionek przeciwko grypie zakaz ich obowiązkowego stosowania zostanie w końcu wydany na całym świecie. Zaleca on ludziom rozwagę i nie uleganie panice oraz skupienie się na blokowaniu obowiązkowych szczepień.

Ten wstępny nakaz powstrzymuje obowiązkowe szczepienia w Stanach Zjednoczonych ze skutkiem natychmiastowym.

(Źródło: CNN iRaport, 29 września 2009, www.ireport.com/docs/DOC-335421?ref=feeds%2Flatest)


Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu za pomocą RSS 2.0 feed. Możesz leave a response, or trackback z Twojej własne strony.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

 
stat4u